
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 3276425741362 |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,8 |
| nr EAN | 8427769821455 |

| Wysokość [mm] | 70,0 |
| Długość [mm] | 195,0 |
| Szerokość [mm] | 160,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294515808984 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysokość [mm] | 19,5 |
| Długość [mm] | 240,0 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| nr EAN | 5294515809097 |

| Długość [mm] | 217,0 |
| Szerokość [mm] | 160,0 |
| Wysokość [mm] | 70,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294515817481 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Ciężar [kg] | 0,289 |
| dla numeru OE | 1 751 529 |
| nr EAN | 5050063521115 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 191,0 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| dla numeru OE | 1 566 997 |
| nr EAN | 5050063024302 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| nr EAN | 5050063007534 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,046 |
| nr EAN | 5050063006483 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| dla numeru OE | 22FL550 |
| nr EAN | 5050063279474 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| nr EAN | 5057746098001 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165143224366 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938836 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 4047024141520 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| nr EAN | 4047024328297 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328358 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047024656017 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047024656116 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 163 |
| Szerokość [mm] | 196 |
| Szerokość 2 [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| nr EAN | 4047024713260 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275187 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275248 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 4047025385916 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 4047025290272 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047025390743 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025956888 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1502 |
| nr EAN | 4047026037746 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047026154160 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047026241068 |

| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 24,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,6 |
| nr EAN | 4044197726028 |

| Długość [mm] | 165 |
| Szerokość [mm] | 196 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 164 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 21,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,3 |
| nr EAN | 4044197760091 |

| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 61,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197763207 |

| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 24,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,5 |
| nr EAN | 4060426245498 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 23,1 |
| Techniczny numer informacyjny | RET3ZWYPB |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość trzonka [mm] | 3,4 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4060426246761 |

| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość opakowania [cm] | 24,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,6 |
| nr EAN | 4060426386139 |

| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1502 |
| nr EAN | 4010858464325 |

| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 1,184 |
| z rolkami | 2 |
| nr EAN | 4010858153786 |

| Wysokość [mm] | 85,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787108910 |

| nr EAN | 8021787322842 |

| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Masa [g] | 85 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 8717613019733 |

| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Masa [g] | 50 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613046951 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445853 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,046 |
| nr EAN | 4027816348948 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 191,0 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| dla numeru OE | 1 566 997 |
| nr EAN | 4027816348955 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Ciężar [kg] | 0,280 |
| dla numeru OE | 1 729 860 |
| nr EAN | 4027816392187 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ACEA C5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1(obsolete) |
| Specyfikacja | API SN |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C948-B |
| Specyfikacja | Chrysler MS 6395 |
| Specyfikacja | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-CR1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C945-A |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Ciężar [kg] | 0,916 |
| dla numeru OE | WSS-M2C948-B |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083505 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA C5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1(obsolete) |
| Specyfikacja | API SN |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C948-B |
| Specyfikacja | Chrysler MS 6395 |
| Specyfikacja | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Specyfikacja | FIAT 9.55535-CR1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C945-A |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Ciężar [kg] | 3,606 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224083512 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026