
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Średnica 3 [mm] | 54,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 3286061763697 |

| Grubość [mm] | 2 |
| Szerokość [mm] | 12 |
| Długość [mm] | 19 |
| dla numeru OE | 90044-30281 |
| nr EAN | 8433577071173 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 5050063321098 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Ciężar [kg] | 0,322 |
| dla numeru OE | 17801-45020 |
| nr EAN | 5050063322224 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087475 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 830 |
| nr EAN | 3165141013610 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047023223098 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica 1 [mm] | 53 |
| nr EAN | 3165141046687 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 825 |
| nr EAN | 3165141013672 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025765961 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Cu-core GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC7YCC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874514171 |

| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 53,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 61 |
| nr EAN | 4044197763047 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906727 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960496942 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960331366 |

| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552448 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | VF (włókno wulkanizowane) |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248215340 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 4027816271499 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005724 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 111 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 188 |
| nr EAN | 5904608002730 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 788 |
| nr EAN | 5414465354021 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 820 |
| nr EAN | 5414465352447 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| nr EAN | 4082300325485 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 4082300337730 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 75 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kolor | czarny |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| nr EAN | 4029416014063 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 76,2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| nr EAN | 8033001061857 |

| Długość [mm] | 375 |
| nr EAN | 5908242633091 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808369 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808376 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901779844954 |

| Długość [mm] | 375 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845470 |

| Długość [mm] | 400 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845487 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013325 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013332 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Średnica 3 [mm] | 54,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| nr EAN | 4009026601969 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558759308 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558514872 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| nr EAN | 3276425755406 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026