
| Ciężar [kg] | 0,171 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1670 |
| nr EAN | 4010858543358 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 48 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| nr EAN | 0042511046054 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| załączony adapter | 1)2)3)4)5)6)7) |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300408768 |

| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| nr EAN | 8427769033759 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 202,0 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 97133-2E210 |
| nr EAN | 5050063025132 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 189,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 97133-2E260 |
| nr EAN | 5050063010305 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,330 |
| nr EAN | 5050063721010 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82,5 |
| Ciężar [kg] | 0,350 |
| nr EAN | 5050063064513 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 259 |
| Szerokość [mm] | 164,0 |
| Wysokość [mm] | 54,5 |
| Ciężar [kg] | 0,388 |
| dla numeru OE | 28113-2S000 |
| nr EAN | 5050063041859 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279184 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 16HY400 |
| nr EAN | 5050063279290 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,160 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 24CH600 |
| nr EAN | 5050063279252 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 24FL600 |
| nr EAN | 5050063279481 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279368 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 130,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,192 |
| dla numeru OE | 46321-26000 |
| nr EAN | 5057746099404 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 130,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,212 |
| dla numeru OE | 46321-26000 S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 5057746131197 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165141242324 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4047024025462 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024277953 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024282452 |

| Długość 1 [mm] | 300 |
| nr EAN | 4047025233200 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025755832 |

| Długość [mm] | 191 |
| Szerokość [mm] | 239 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 24,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,6 |
| nr EAN | 4044197727742 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Techniczny numer informacyjny | CET5 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906789 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Techniczny numer informacyjny | REC10WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,128 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,286 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551010936 |

| Ciężar [kg] | 0,218 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2160 |
| nr EAN | 4010858487966 |

| Ciężar [kg] | 0,171 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1670 |
| nr EAN | 4010858543358 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514897 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 135 |
| nr EAN | 8809002447057 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 232 |
| nr EAN | 8809002447361 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514750 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 48 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| nr EAN | 0042511046054 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028353 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028438 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524292 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524360 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 49 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4041248501146 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 202,0 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 97133-2E210 |
| nr EAN | 4027816274230 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| nr EAN | 4027816134329 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 189,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 97133-2E260 |
| nr EAN | 4027816345558 |

| Grubość [mm] | 2,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,0 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 94109-14000 |
| nr EAN | 4027816324560 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 130,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,212 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 46321-26000 S1 |
| nr EAN | 4054224073971 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 185 |
| Szerokość [mm] | 130,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,192 |
| dla numeru OE | 46321-26000 |
| nr EAN | 4054224087213 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2128 |
| nr EAN | 5414465356766 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1640 |
| nr EAN | 5414465355691 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2160 |
| nr EAN | 5414465356797 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1670 |
| nr EAN | 5414465472428 |

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025