
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Metal |
| nr EAN | 8427769047046 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Ciężar [kg] | 0,315 |
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
| nr EAN | 5050063234497 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 282,0 |
| Wysokość [mm] | 35,5 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| dla numeru OE | 04C 129 620 C |
| nr EAN | 5050063234763 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,72 |
| nr EAN | 5050063229318 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 182,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,29 |
| nr EAN | 5050063268843 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 24FL600 |
| nr EAN | 5050063279481 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 737 |
| nr EAN | 3165141069709 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1000 |
| nr EAN | 3165141013641 |

| Długość 1 [mm] | 250 |
| nr EAN | 4047024437746 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047024689985 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047025113205 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 282 |
| Szerokość [mm] | 298,3 |
| Wysokość [mm] | 33,5 |
| nr EAN | 4047025130875 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 701 |
| nr EAN | 4047025476867 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275187 |

| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275262 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,2 |
| nr EAN | 4047025151825 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Technika połączeń | Napf |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025923309 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 989 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | 1 987 947 000 |
| nr EAN | 4047026037777 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 258 |
| Szerokość [mm] | 181 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047026230055 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 181 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047026446913 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | HS 6,4 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | KA6ZPHPB-1 |
| Położenie elektrod [mm] | 2,4 |
| Wersja | Copper Gasket |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Długość trzonka [mm] | 2,5 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Wysięg [mm] | 0,8 |
| nr EAN | 4044197980413 |

| Ciężar [kg] | 0,082 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 737 |
| nr EAN | 4010858482268 |

| Ciężar [kg] | 0,107 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1000 |
| nr EAN | 4010858482343 |

| Ciężar [kg] | 0,079 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 701 |
| nr EAN | 4010858459918 |

| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 285 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |

| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 600/380 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 8717613054581 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 600/380 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 240 |
| nr EAN | 8717613054963 |

| Długość [mm] | 250 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613055137 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248446225 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Wersja C |
| nr EAN | 4041248851753 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Specyfikacja | GM LL-B 025 |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | Renault RN 0700 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | PSA B 712296 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Ciężar [kg] | 0,952 |
| dla numeru OE | SAE 5W-40 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329367 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Specyfikacja | GM LL-B 025 |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | Renault RN 0700 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | PSA B 712296 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Ciężar [kg] | 3,899 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329374 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Specyfikacja | GM LL-B 025 |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | Renault RN 0700 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | PSA B 712296 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Ciężar [kg] | 4,601 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329381 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Pojemność [litr] | 60 |
| Specyfikacja | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Specyfikacja | GM LL-B 025 |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | Renault RN 0700 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | PSA B 712296 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Ciężar [kg] | 54,388 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329398 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,065 |
| nr EAN | 4027816377238 |

| Grubość [mm] | 1,95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19,8 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4027816397335 |

| Długość [mm] | 1000 |
| Szerokość [mm] | 21,0 |
| Grubość [mm] | 4,5 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4027816397854 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 282,0 |
| Wysokość [mm] | 35,5 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| dla numeru OE | 04C 129 620 C |
| nr EAN | 4027816485322 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | MB 229.5 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C937-A |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Ciężar [kg] | 3,59 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011416 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 182,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,29 |
| nr EAN | 4054224014516 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 229.5 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C937-A |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Ciężar [kg] | 0,979 |
| dla numeru OE | - |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011409 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Ciężar [kg] | 0,315 |
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
| nr EAN | 4054224083307 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 285 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 5904608051837 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 5904608803337 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608046161 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 5904608903334 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 5414465355202 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026