
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Długość [mm] | 875 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180534 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134245 |

| Długość [mm] | 1050 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180817 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087567 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087581 |

| Długość [mm] | 975 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180336 |

| Długość [mm] | 875 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180534 |

| Długość [mm] | 1025 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180374 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025755795 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN11YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 6 |
| Opór do [kOhm] | 15 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874516656 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Ciężar [kg] | 0,066 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 866 |
| nr EAN | 4010858521257 |

| Ciężar [kg] | 0,069 |
| Długość [mm] | 875 |
| nr EAN | 4010858780135 |

| Ciężar [kg] | 0,117 |
| Długość [mm] | 1025 |
| nr EAN | 4010858781743 |

| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Długość [mm] | 1050 |
| nr EAN | 4010858781750 |

| Ciężar [kg] | 0,112 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 4010858781729 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 8809002447415 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 27 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445747 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 860 |
| nr EAN | 5414465355059 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1025 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1040 |
| nr EAN | 5412571001037 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 975 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 990 |
| nr EAN | 5412571001013 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1050 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1065 |
| nr EAN | 5412571001044 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 875 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 885 |
| nr EAN | 5412571000450 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1075 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1090 |
| nr EAN | 5412571013016 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292664 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| nr EAN | 4030776067651 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 866 |
| nr EAN | 4014870127992 |

| Długość [mm] | 475 |
| nr EAN | 5908242633138 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808406 |

| Długość [mm] | 475 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845517 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013363 |

| Długość [mm] | 480 |
| Numer seryjny | K48HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707286 |
| nr EAN | 5901159242080 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 38 |
| Długość całkowita [mm] | 520,0 |
| Szerokość [mm] | 161 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 37 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 37 |
| nr EAN | 4011558162108 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 167 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Wysokość [mm] | 18,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,2 |
| nr EAN | 4011558275501 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,2 |
| nr EAN | 4011558705503 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566598 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295165973 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Typ skrzyni biegów | 722,1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,522 |
| nr EAN | 4046001271946 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | A5 + H |
| załączony adapter | A5 , H |
| Ciężar [kg] | 0,164 |
| nr EAN | 3276425741133 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026