
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 78 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 33 |
| nr EAN | 5904608076670 |

| Grubość [mm] | 1,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688339607 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysokość [mm] | 19,5 |
| Długość [mm] | 240,0 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| nr EAN | 5294515809097 |

| Długość [mm] | 217,0 |
| Szerokość [mm] | 160,0 |
| Wysokość [mm] | 70,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294515817481 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Wysokość [mm] | 82,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | Y401-14-302 9A |
| nr EAN | 5050063521191 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| nr EAN | 5050063007534 |

| Długość [mm] | 975 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063100969 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| dla numeru OE | 22FL550 |
| nr EAN | 5050063279474 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| nr EAN | 5057746098001 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,0 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 16 247 977 80 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 5057746121242 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 4047024141520 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047024656017 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047024656116 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275187 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275248 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047026154160 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047026241068 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 160,6 |
| Szerokość [mm] | 217,2 |
| Wysokość [mm] | 70,3 |
| nr EAN | 4047026403466 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 3358960370235 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Grubość [mm] | 1,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 0313.40 |
| nr EAN | 4027816339601 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Ciężar [kg] | 0,280 |
| dla numeru OE | 1 729 860 |
| nr EAN | 4027816392187 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 217 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 70,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| dla numeru OE | 2 066 235 |
| nr EAN | 4054224057056 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,0 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 16 247 977 80 |
| nr EAN | 4054224063712 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 82,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| dla numeru OE | Y401-14-302 9A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4054224726181 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5904608081100 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 5904608802514 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| nr EAN | 5904608902511 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 78 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 33 |
| nr EAN | 5904608076670 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 162,5 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Długość 1 [mm] | 174,5 |
| nr EAN | 5904608071514 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633740 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633801 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750157 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750218 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| nr EAN | 4030776041880 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 24 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 4030776056037 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 191 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4009026730683 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4009026728666 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| nr EAN | 4009026965702 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Średnica [mm] | 64,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 32,8 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
| Grubość [mm] | 3,9 |

| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica 1 [mm] | 23 |
| Średnica 2 [mm] | 31 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| nr EAN | 8050947030174 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 4011558309602 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4011558560508 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 236 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4011558560607 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4011558062781 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 161 |
| Szerokość [mm] | 217 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 4011558082673 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| nr EAN | 4011558092665 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 5901619538319 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 236 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 5901619547410 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025