
| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| nr EAN | 8427769033759 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 77 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 64 |
| Ciężar [kg] | 0,223 |
| nr EAN | 5050063021097 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162,0 |
| Wysokość [mm] | 53,5 |
| Ciężar [kg] | 0,30 |
| dla numeru OE | 28113-F2000 |
| nr EAN | 5050063269932 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 196,0 |
| Wysokość [mm] | 28,5 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 97133-F2100 |
| nr EAN | 5050063264241 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 16HY400 |
| nr EAN | 5050063279290 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279375 |

| Ciężar [kg] | 0,099 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 915 |
| nr EAN | 4010858482312 |

| Ciężar [kg] | 0,129 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1230 |
| nr EAN | 4010858482473 |

| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |

| Średnica [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 41 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| nr EAN | 0042511035195 |

| Średnica [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 42 |
| Wersja na kraj | Japonia |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| nr EAN | 0042511047433 |

| Grubość [mm] | 2,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,0 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 94109-14000 |
| nr EAN | 4027816324560 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 5904608803146 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73,5 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608035950 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 197,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 5904608903143 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 53,5 |
| nr EAN | 5904608061973 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1228 |
| nr EAN | 5414465355448 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300504897 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 4030776028171 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| nr EAN | 4030776033458 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 4030776046588 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| nr EAN | 4030776049497 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| nr EAN | 4029416013943 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1230 |
| nr EAN | 4014870118990 |

| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 19,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001411744 |

| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8052553234984 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 4009026607640 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 53 |
| Długość całkowita [mm] | 244,0 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| nr EAN | 4057635007955 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,3 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 62,0 |
| Średnica 3 [mm] | 53,2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 10 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4057635010757 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C 948-B |
| Zalecenie producenta oleju | STJLR.03.5004 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 930-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi Dia Queen |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wysokość [mm] | 20 |
| Szerokość [mm] | 197,5 |
| Długość [mm] | 240 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 8050947032789 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558024147 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 4011558047986 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 4011558068783 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| nr EAN | 4011558097936 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5902659764768 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5903364322816 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5903364352349 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| nr EAN | 5903766365978 |

| Szerokość [mm] | 162 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Długość [mm] | 244 |
| nr EAN | 4040074284223 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SN+ |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SN Plus Res Con |
| Specyfikacja | API SN Res. Cons. |
| Specyfikacja | API SP |
| Specyfikacja | API SP Res. Con. |
| Specyfikacja | GF-6A |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1 gen2 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | API Energy Con. (SM) |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C962-A1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094M |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C948-B |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 10 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295970980 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061757481 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysokość [mm] | 29 |
| nr EAN | 3286066505377 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025