
| Grubość [mm] | 1,6 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21,0 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 5050063157901 |

| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Długość [mm] | 450 |
| nr EAN | 5908242633121 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| nr EAN | 5050063621044 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 188 |
| Szerokość [mm] | 174,0 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| dla numeru OE | 17801-97201 |
| nr EAN | 5050063622171 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,108 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279207 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| dla numeru OE | 18FL450 |
| nr EAN | 5050063279436 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279313 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 3165143134382 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134443 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 425 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165144081814 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,2 |
| Średnica 1 [mm] | 54 |
| nr EAN | 3165141084030 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143196991 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024278035 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 425 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328303 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 186 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 3165143555323 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 4047025290272 |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Approved for B |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | 501 01 / 505 00 VW |
| Klasa lepkości SAE | 10W-60 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 Meet |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 Meet |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� supersede |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226,51 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0720 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C4 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | GM (General Motors) |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |
| Specyfikacja | ILSAC GF-6 |

| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 55 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 63 |
| nr EAN | 4044197763184 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906727 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC9WMPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10,16 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,54 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 2,54 |
| nr EAN | 0037551010318 |

| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 1708 |
| nr EAN | 4010858497927 |

| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 53 |

| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 8021787550771 |

| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Masa [g] | 110 |
| nr EAN | 8809002447019 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 151 |
| nr EAN | 8809002447095 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | VF (włókno wulkanizowane) |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248215340 |

| Grubość [mm] | 1,6 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21,0 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4027816302636 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089728 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,945 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816279754 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,949 |
| dla numeru OE | 08886-80506 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816299349 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 229.1 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SL/CF |
| Specyfikacja | VW 501 01/505 00 |
| Specyfikacja | VW 501 01 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Specyfikacja | Fiat 8.55535-G2/D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 10W-40 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| dla numeru OE | SAE 10W-40 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329312 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025