
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Wysokość 1 [mm] | 49 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| Długość 2 [mm] | 295 |
| Szerokość 1 [mm] | 201 |
| Szerokość 2 [mm] | 195 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 34,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 24,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6 |
| nr EAN | 4044197758388 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787038491 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445976 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 305 |
| Szerokość [mm] | 210,5 |
| Wysokość [mm] | 58,5 |
| nr EAN | 5904608001863 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 153 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| nr EAN | 4011558292805 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 8427769032233 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wysokość [mm] | 25,0 |
| Długość [mm] | 537,0 |
| Szerokość [mm] | 110,0 |
| nr EAN | 5294515802401 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 137,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16UNF |
| nr EAN | 5294512101736 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 5050063158120 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 154 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64,5 |
| Ciężar [kg] | 0,085 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 074 115 562 |
| nr EAN | 5050063229226 |

| Długość [cal] | 28 |
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,200 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279276 |

| Długość [cal] | 28 |
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,151 |
| dla numeru OE | 28FL700 |
| nr EAN | 5050063279504 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1045 |
| nr EAN | 3165141069785 |

| Długość 1 [mm] | 400 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 3165141069761 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 305 |
| Szerokość [mm] | 210,6 |
| Wysokość [mm] | 58,5 |
| nr EAN | 3165143543993 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 311,5 |
| Szerokość [mm] | 210,5 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 4047023223500 |

| Długość 1 [mm] | 400 |
| nr EAN | 4047023044440 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 3165143377161 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1145 |
| nr EAN | 3165141069815 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 109,5 |
| Wysokość [mm] | 25,5 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023214430 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023215499 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 139,6 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 3165143251256 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1215 |
| nr EAN | 4047024322165 |

| Długość [mm] | 730 |
| Szerokość [mm] | 11,5 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141069174 |

| Długość [mm] | 790 |
| Szerokość [mm] | 11,5 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141069198 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024784437 |

| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024784536 |

| Długość 1 [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024784550 |

| Długość 1 [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275286 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025487740 |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 Meet |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 Meet |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Długość [mm] | 538 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 53,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4,5 |
| nr EAN | 4044197724857 |

| Długość [mm] | 538 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 53,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4,5 |
| nr EAN | 4044197724864 |

| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Wysokość 1 [mm] | 49 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| Długość 2 [mm] | 295 |
| Szerokość 1 [mm] | 201 |
| Szerokość 2 [mm] | 195 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 34,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 24,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6 |
| nr EAN | 4044197758388 |

| Wysokość [mm] | 155 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 6,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16 |
| nr EAN | 4044197763672 |

| Długość [mm] | 302 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wysokość 1 [mm] | 46 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 30 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23,9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8 |
| nr EAN | 4060426166618 |

| Wysokość [mm] | 137 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF - 2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Długość opakowania [cm] | 9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
| nr EAN | 4060426246310 |

| Długość [mm] | 538 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość opakowania [cm] | 53,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4,5 |
| nr EAN | 4060426385989 |

| Ciężar [kg] | 0,121 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1145 |
| nr EAN | 4010858482435 |

| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1153 |
| nr EAN | 4010858482442 |

| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Długość [mm] | 790 |
| nr EAN | 4010858785956 |

| Ciężar [kg] | 0,112 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1045 |
| nr EAN | 4010858482374 |

| Ciężar [kg] | 0,071 |
| Długość [mm] | 730 |
| nr EAN | 4010858778392 |

| Ciężar [kg] | 0,209 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1195 |
| nr EAN | 4010858484378 |

| Ciężar [kg] | 0,119 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1120 |
| nr EAN | 4010858484699 |

| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 4010858482329 |

| Ciężar [kg] | 0,113 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1054 |
| nr EAN | 4010858482381 |

| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 1,22 |
| nr EAN | 4010858578657 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026