
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 5904608001849 |

| Długość [mm] | 450 |
| nr EAN | 5908242633121 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 3286061763697 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 5050063321098 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 150,0 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Ciężar [kg] | 0,260 |
| dla numeru OE | 17801-02050 |
| nr EAN | 5050063322415 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 202,5 |
| Długość [mm] | 205 |
| Szerokość [mm] | 143,0 |
| Szerokość [mm] | 147,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Wysokość [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,148 |
| nr EAN | 5050063325096 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 236 |
| Szerokość [mm] | 150,5 |
| Wysokość [mm] | 19,5 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 5050063325164 |

| Długość [mm] | 970 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 5050063100334 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,108 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279207 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| dla numeru OE | 18FL450 |
| nr EAN | 5050063279436 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279313 |

| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,128 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279238 |

| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,107 |
| dla numeru OE | 21FL530 |
| nr EAN | 5050063279467 |

| Długość [cal] | 21 |
| Długość [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,107 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279344 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087710 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143613931 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 3165141183801 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3165141069389 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 970 |
| nr EAN | 3165141183115 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938829 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087703 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024115675 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 4047023223562 |

| Ilość żeber | 3 |
| Długość [mm] | 630 |
| nr EAN | 3165141046465 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica 1 [mm] | 53 |
| nr EAN | 3165141046687 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 232 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 19,5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047024135123 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024277670 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328341 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328310 |

| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� supersede |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.1 |
| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 15W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 501 01 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-D2 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-D2 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ni125 GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | EON2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519015 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC11PYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 7,5 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519091 |

| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 34 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,9 |
| nr EAN | 4044197757503 |

| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 53,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 61 |
| nr EAN | 4044197763047 |

| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET12P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906925 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC12WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,4 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009503 |

| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 4010858481704 |

| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 4010858482121 |

| Ciężar [kg] | 0,041 |
| Ilość żeber | 3 |
| Długość [mm] | 630 |
| nr EAN | 4010858481506 |

| Ciężar [kg] | 0,066 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 870 |
| nr EAN | 4010858481735 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960496942 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960331366 |

| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552448 |

| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 8021787506686 |

| Ilość żeber | 3 |
| nr EAN | 8021787503715 |

| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 8021787505115 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025