
| Pojemność [litr] | 1 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |
| nr EAN | 5411450732291 |

| Pojemność [litr] | 5 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |
| nr EAN | 5411450732338 |

| Pojemność [litr] | 60 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |

| Pojemność [litr] | 208 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |

| Grubość [mm] | 2,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19 |
| nr EAN | 8433577077632 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,134 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279245 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| dla numeru OE | 22FL550 |
| nr EAN | 5050063279474 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279351 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143613962 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087710 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938829 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087703 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328358 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025782173 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 30,5 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047026316674 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | GM (General Motors) |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |
| Specyfikacja | ILSAC GF-6 |

| Ciężar [kg] | 0,151 |
| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1750 |
| nr EAN | 4010858487331 |

| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 8021787535068 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524285 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524353 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,8 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,8 |
| Grubość [mm] | 2,6 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Kształt | Oring |
| nr EAN | 4041248439715 |

| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 8-biegowej |
| Typ skrzyni biegów | MQE |
| Typ skrzyni biegów | M5N |
| Typ skrzyni biegów | M5T |
| Typ skrzyni biegów | M5U |
| Typ skrzyni biegów | 8L90 |
| Typ skrzyni biegów | 8L45 |
| nr EAN | 4041248862018 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 1750 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| nr EAN | 5414465355806 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | M 22 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,8 |
| nr EAN | 4011558094072 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| nr EAN | 4011558817510 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501773 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566611 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5901619543085 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312787 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SN+ |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SN + Res. Cons. |
| Specyfikacja | Energy Con. (SM) |
| Specyfikacja | SN Res. Con. |
| Dopuszczenie przez producenta | GM Dexos1 Gen2 |
| Dopuszczenie przez producenta | WSS-M2C946-A |
| Dopuszczenie przez producenta | WSS-M2C946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094M |
| Zalecenie producenta oleju | WSS-M2C929-A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961755 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338058 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025