
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Długość [mm] | 450 |
| nr EAN | 5908242633121 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| nr EAN | 8427769073007 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 124 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M26 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| dla numeru OE | 16516-78E01 |
| nr EAN | 5050063921083 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 79,0 |
| Wysokość [mm] | 201 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 154,0 |
| Ciężar [kg] | 0,8 |
| nr EAN | 5050063922110 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 125 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M26 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,554 |
| dla numeru OE | 8-97329-911-0 |
| nr EAN | 5050063921175 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087529 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087543 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165144033097 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | M 26 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 81 |
| nr EAN | 3165143140925 |

| Długość [mm] | 1525 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141182750 |

| Długość [mm] | 1450 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180473 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328310 |

| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� supersede |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.1 |
| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 15W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 501 01 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-D2 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-D2 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| załączony adapter | CR5078, CH19 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4044197673148 |

| Długość [mm] | 309 |
| Szerokość [mm] | 230 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| Szerokość 1 [mm] | 221 |
| Szerokość 2 [mm] | 219 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 31,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5,6 |
| nr EAN | 4044197757695 |

| Wysokość [mm] | 126 |
| Wymiar gwintu | M26x1.5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 88 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 13 |
| nr EAN | 4044197762842 |

| Ciężar [kg] | 0,161 |
| Długość [mm] | 1450 |
| nr EAN | 4010858787783 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 124 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M26 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| dla numeru OE | 16516-78E01 |
| nr EAN | 4027816474739 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 127,5 |
| Wymiar gwintu | M 26 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 75 |
| nr EAN | 5904608006226 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Długość [mm] | 1050 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1072 |
| nr EAN | 5412571021295 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1325 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1340 |
| nr EAN | 5412571013108 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1450 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1465 |
| nr EAN | 5412571013009 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1525 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1540 |
| nr EAN | 5412571013290 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300290943 |

| Wysokość [mm] | 206 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 155,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001055948 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808390 |

| Długość [mm] | 450 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845500 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013356 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | M 26 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558959203 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | M 26 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5901619506417 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501766 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766908 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307738 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312770 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 206 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 155,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 0 |
| nr EAN | 5903766365091 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | M26x1,5 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| nr EAN | 3286061763666 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026