
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16UNF |
| nr EAN | 5294512100302 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95,6 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 3165141016352 |

| Długość [mm] | 965 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181791 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | N5C |
| Położenie elektrod [mm] | 1,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| nr EAN | 5010874512658 |

| Ciężar [kg] | 0,075 |
| Długość [mm] | 965 |
| nr EAN | 4010858781620 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 22 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 27 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445747 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4041248008843 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 5904608005618 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 960 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 970 |
| nr EAN | 5412571000740 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 4030776001044 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| nr EAN | 4009026000168 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 213 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 4011558111601 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| nr EAN | 4011558710002 |

| nr EAN | 5907558566536 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 1,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295173107 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| nr EAN | 3286061619840 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| odpowiedni adapter | A |
| załączony adapter | A , R |
| Ciężar [kg] | 0,094 |
| nr EAN | 3276425741072 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425755352 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| nr EAN | 3276425860193 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025