
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425757875 |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,8 |
| nr EAN | 8427769821455 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Ciężar [kg] | 0,33 |
| dla numeru OE | 1 119 421 |
| nr EAN | 5050063521177 |

| Długość [mm] | 2102 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063102062 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 348 |
| Szerokość [mm] | 161,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 5050063235142 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,134 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279245 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| dla numeru OE | 22FL550 |
| nr EAN | 5050063279474 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279351 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141223637 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141223644 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143613962 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1980 |
| nr EAN | 3165141012149 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1555 |
| nr EAN | 3165141069877 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 3165141077391 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2100 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| nr EAN | 3165141012156 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 267 |
| Szerokość [mm] | 147,5 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| nr EAN | 3165141088991 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023209092 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 348 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023215062 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 3165143931974 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4047024025448 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024052529 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938836 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328358 |

| Długość 1 [mm] | 280 |
| nr EAN | 4047025290272 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025647588 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość [mm] | 348 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| nr EAN | 4047025413213 |

| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 35,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 19,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4 |
| nr EAN | 4044197724642 |

| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 106 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 35,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 19,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4 |
| nr EAN | 4044197724659 |

| Długość [mm] | 271 |
| Szerokość [mm] | 148 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 27,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5,1 |
| nr EAN | 4044197758418 |

| Ciężar [kg] | 0,161 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1560 |
| nr EAN | 4010858481254 |

| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1973 |
| nr EAN | 4010858548162 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507768 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 151 |
| nr EAN | 8809002447095 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 207 |
| nr EAN | 8809002447125 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 45 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0042511046191 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028377 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028407 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524285 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524353 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 40 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 44 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Masa [g] | 110 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613046807 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445853 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 120 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Ciężar [kg] | 0,33 |
| dla numeru OE | 1 119 421 |
| nr EAN | 4027816271369 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026