przebiegi miedzy regulacjami do BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121)
wybierz typ samochodu BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121):
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 15 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 8427769072567 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134429 |
| Długość [mm] | 850 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180138 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | N9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515604 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |
| Ciężar [kg] | 0,059 |
| Długość [mm] | 725 |
| nr EAN | 4010858870119 |
| Ciężar [kg] | 0,069 |
| Długość [mm] | 875 |
| nr EAN | 4010858780135 |
| Ciężar [kg] | 0,094 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010858781675 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 15,5 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445730 |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 875 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 885 |
| nr EAN | 5412571000450 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300325461 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 152 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 88 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Wysokość [mm] | 109 |
| nr EAN | 4030776064582 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 380 |
| Numer seryjny | K38 |
| nr EAN | 5901159008440 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 88 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 152 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 88 |
| nr EAN | 4011558106003 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 183 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 251 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 183 |
| nr EAN | 4011558114503 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 18 |
| nr EAN | 4011558250904 |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295056370 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178119 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| załączony adapter | A , R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425741089 |
Wyświetlanie od 1 do 21 (z 21 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.