
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 3276425741362 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |
| nr EAN | 5411450732291 |

| Pojemność [litr] | 5 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |
| nr EAN | 5411450732338 |

| Pojemność [litr] | 60 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |

| Pojemność [litr] | 208 |
| przewyższa specyfikację | Aisin Warner JWS3324 |
| przewyższa specyfikację | Ford Mercon LV/SP |
| przewyższa specyfikację | GM Dextron VI |
| przewyższa specyfikację | Honda ATF DW1 |
| przewyższa specyfikację | Hyundai/Kia SPIV |
| przewyższa specyfikację | Mazda FZ |
| przewyższa specyfikację | Mercedes MB 236.41 |
| przewyższa specyfikację | Nissan Matic K/S |
| przewyższa specyfikację | Toyota/Lexus ATF WS |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 8427769032943 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,330 |
| dla numeru OE | S550-14-302 9A |
| nr EAN | 5050063133851 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 5050063158120 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 223,5 |
| Wysokość [mm] | 46,6 |
| Ciężar [kg] | 0,228 |
| nr EAN | 5050063223439 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 210 |
| Szerokość [mm] | 209,0 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 5050063254518 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279320 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,134 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279245 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| dla numeru OE | 22FL550 |
| nr EAN | 5050063279474 |

| Długość [cal] | 22 |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,111 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279351 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 126,0 |
| Wysokość [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 0,255 |
| nr EAN | 5057746146894 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143613931 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938829 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087703 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143572924 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938836 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328341 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328310 |

| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328358 |

| Długość 1 [mm] | 250 |
| nr EAN | 4047025104098 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 227 |
| Szerokość [mm] | 171,5 |
| Wysokość [mm] | 47,5 |
| nr EAN | 4047025389877 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica 1 [mm] | 61,5 |
| Średnica 2 [mm] | 76500 |
| nr EAN | 4047024739772 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 199 |
| Szerokość [mm] | 195 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047026060751 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN17 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |

| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1200 |
| nr EAN | 4010858479046 |

| Długość [mm] | 250 |
| Długość [cal] | 10 |
| Masa [g] | 95 |
| nr EAN | 4975793519687 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524285 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524353 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 4027816072157 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 126,0 |
| Wysokość [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 0,255 |
| nr EAN | 4054224078280 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608025975 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 58,5 |
| nr EAN | 5904608091130 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 216 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 5904608803627 |

| Materiał | Aramid |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Długość [mm] | 1199 |
| nr EAN | 5400608385557 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292794 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633764 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633801 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750171 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750218 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025