
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica 1 [mm] | 68 |
| Średnica 2 [mm] | 64 |
| nr EAN | 3165141084085 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica 1 [mm] | 54 |
| nr EAN | 4047025945523 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445976 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 8427769032943 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 71,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Ciężar [kg] | 0,249 |
| nr EAN | 5050063521054 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 5050063158120 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 3165141183122 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134085 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1054 |
| nr EAN | 3165143171035 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1000 |
| nr EAN | 3165141183139 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| nr EAN | 3165141087550 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087529 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087543 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 865 |
| nr EAN | 3165141183771 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3165141069389 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 3165141144802 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 955 |
| nr EAN | 3165141013733 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 950 |
| nr EAN | 3165141093179 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1060 |
| nr EAN | 3165141013740 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 815 |
| nr EAN | 3165141069372 |

| Długość 1 [mm] | 425 |
| nr EAN | 3165141087512 |

| Długość [mm] | 915 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141069068 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica 1 [mm] | 54 |
| nr EAN | 4047025945523 |

| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552530 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445976 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 4027816072157 |

| Długość [mm] | 875 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 4027816287872 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| dla numeru OE | 6000605218 |
| nr EAN | 4027816321002 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 66,5 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 64 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 5904608005953 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 - 6H |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005755 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 59 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 212 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 280 |
| nr EAN | 5904608002433 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 978 |
| nr EAN | 5414465352706 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 813 |
| nr EAN | 5414465354977 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,0 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4009026015674 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4009026015667 |

| Numer seryjny | K1703660 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| Średnica 1 [mm] | 69 |
| nr EAN | 8001063522395 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558738402 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558738006 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558504460 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 5907558537833 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558592375 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97341 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 03D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17C |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IIIG |
| Zalecenie producenta oleju | Mercon |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025