
| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,8 |
| nr EAN | 8427769821455 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Cu-core GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RE10PMC5 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,2 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 7,5 |
| Wysięg [mm] | 3 |
| nr EAN | 0037551137060 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 47 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0042511053502 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 273 |
| nr EAN | 4975793524278 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524292 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524360 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445853 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248427620 |

| Rodzaj filtra | Filtr ssący |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248539286 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248544822 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ATF 3+ |
| Specyfikacja | Jeep ATF LGF8 |
| Specyfikacja | ZF Lifeguard 8 |
| Ciężar [kg] | 0,950 |
| dla numeru OE | G 060 162 A2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816390954 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ATF 3+ |
| Specyfikacja | Jeep ATF LGF8 |
| Specyfikacja | ZF Lifeguard 8 |
| Ciężar [kg] | 4,43 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816390961 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Grubość [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,0 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| dla numeru OE | 140 270 02 98 |
| nr EAN | 4027816472834 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2083 |
| nr EAN | 5414465356292 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Grubość [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,0 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4044688589460 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026