
| Grubość [mm] | 3,3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,65 |
| nr EAN | 8427769814655 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 103 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 0,336 |
| nr EAN | 5050063121032 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 167,0 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| dla numeru OE | 16546-V0100 |
| nr EAN | 5050063122152 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279221 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| dla numeru OE | 20FL500 |
| nr EAN | 5050063279450 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279337 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 856 |
| nr EAN | 3165141069396 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087611 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087635 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3165141069389 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| nr EAN | 3165141087642 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 3165141025736 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 282 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Wysokość [mm] | 32,5 |
| nr EAN | 3165141157871 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024115675 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938812 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024277670 |

| Ilość żeber | 3 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3165141028263 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328334 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047024639515 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197265831 |

| Długość [mm] | 281 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wysokość 1 [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 150 |
| Szerokość 2 [mm] | 146 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 28,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,8 |
| nr EAN | 4044197757367 |

| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET12P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906925 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC8WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,1 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009572 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 166 |
| nr EAN | 8809002447101 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524261 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,5 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445815 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 167,0 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| dla numeru OE | 16546-V0100 |
| nr EAN | 4027816311546 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 283 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Wysokość [mm] | 33 |
| nr EAN | 5904608011541 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005816 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 845 |
| nr EAN | 5414465354052 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 868 |
| nr EAN | 5414465355097 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 3 |
| Szerokość [mm] | 10,7 |
| Długość [mm] | 838 |
| nr EAN | 5414465355943 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292671 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633788 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750195 |

| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 33 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001052022 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5908242678252 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Długość całkowita [mm] | 281,0 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| nr EAN | 4009026402092 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 63,6 |
| nr EAN | 4009026106983 |

| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707281 |
| nr EAN | 5901159242097 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MIL-L 2105 C |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2315 |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2330 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 281 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 4011558118006 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 4011558061289 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 281 |
| Szerokość [mm] | 168 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 5907558592504 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025