
| nr EAN | 8427769033483 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | N9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515604 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960329837 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 18,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960329769 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514897 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 135 |
| nr EAN | 8809002447057 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514750 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| nr EAN | 4041248445860 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248446157 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 5904608015204 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 175 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 89 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 89 |
| nr EAN | 5904608002365 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 172 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 126 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 85 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 85 |
| nr EAN | 5904608002525 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 635 |
| nr EAN | 5412571000351 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 825 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 835 |
| nr EAN | 5412571000436 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 850 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 865 |
| nr EAN | 5412571000962 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 1013 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1023 |
| nr EAN | 5412571000825 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,0 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF |
| Średnica 2 [mm] | 69,5 |
| Średnica 3 [mm] | 60,7 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4009026002513 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 176 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 128,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 90 |
| Średnica 4 [mm] | 120,0 |
| Średnica 3 [mm] | 90,0 |
| nr EAN | 4009026002322 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 75,0 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF |
| Średnica 2 [mm] | 69,5 |
| Średnica 3 [mm] | 60,7 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| nr EAN | 4011558708306 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 86 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 128 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 86 |
| nr EAN | 4011558104504 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766885 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 3286061740469 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026