
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938782 |

| Długość [mm] | 950 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180039 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 950,0 |
| nr EAN | 8021787511284 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445976 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 8427769032233 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134429 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134085 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 41,7 |
| nr EAN | 3165141015805 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087475 |

| Długość [mm] | 950 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180039 |

| Długość [mm] | 950 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180312 |

| Długość [mm] | 740 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181715 |

| Długość [mm] | 635 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141183214 |

| Długość [mm] | 864 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180732 |

| Długość [mm] | 1025 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180374 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8VTYC4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Wysięg [mm] | 1,4 |
| nr EAN | 5010874514751 |

| Długość [mm] | 333 |
| Szerokość [mm] | 135 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość 1 [mm] | 321 |
| Szerokość 1 [mm] | 126 |
| Szerokość 2 [mm] | 121 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 34,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 14 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7 |
| nr EAN | 4044197757060 |

| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica 1 [mm] | 77,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| nr EAN | 4044197763139 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Ciężar [kg] | 0,053 |
| Długość [mm] | 625 |
| nr EAN | 4010858780029 |

| Ciężar [kg] | 0,059 |
| Długość [mm] | 725 |
| nr EAN | 4010858870119 |

| Ciężar [kg] | 0,068 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 4010858780104 |

| Ciężar [kg] | 0,069 |
| Długość [mm] | 865 |
| nr EAN | 4010858780128 |

| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Długość [mm] | 940 |
| nr EAN | 4010858780197 |

| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Długość [mm] | 950 |
| nr EAN | 4010858780203 |

| Ciężar [kg] | 0,117 |
| Długość [mm] | 1025 |
| nr EAN | 4010858781743 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960331458 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 950,0 |
| nr EAN | 8021787511284 |

| Szerokość [mm] | 13,0 |
| Długość [mm] | 1025,0 |
| nr EAN | 8021787513691 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514897 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 135 |
| nr EAN | 8809002447057 |

| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514750 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445976 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 5904608000057 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 275 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| nr EAN | 5904608000033 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem nadciśnieniowym |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608045263 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 338 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| nr EAN | 5904608000026 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 635 |
| nr EAN | 5412571000351 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 950 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 960 |
| nr EAN | 5412571000481 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 732 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 742 |
| nr EAN | 5412571000689 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 950 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 965 |
| nr EAN | 5412571001006 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1025 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1040 |
| nr EAN | 5412571001037 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 865 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 875 |
| nr EAN | 5412571000719 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026026953 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026026960 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Wysokość 1 [mm] | 42 |
| Długość całkowita [mm] | 272,5 |
| Długość 1 [mm] | 272,5 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Szerokość 1 [mm] | 135,5 |
| nr EAN | 4009026025574 |

| Numer seryjny | K1710010 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159077118 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025