
| Wysokość [mm] | 40,0 |
| Długość [mm] | 320,0 |
| Szerokość [mm] | 151,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294511215168 |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.655 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248642924 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 233 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5904608180032 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| załączony adapter | 1)2)3)4)5)6)7) |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300408768 |

| Wysokość [mm] | 40,0 |
| Długość [mm] | 320,0 |
| Szerokość [mm] | 151,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294511215168 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysokość [mm] | 20,0 |
| Długość [mm] | 230,0 |
| Szerokość [mm] | 191,0 |
| nr EAN | 5294514701439 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 318 |
| Szerokość [mm] | 150,0 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Ciężar [kg] | 0,180 |
| dla numeru OE | 51775340 |
| nr EAN | 5050063005776 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| nr EAN | 5050063521078 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 180,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| dla numeru OE | 71736776 |
| nr EAN | 5050063032710 |

| Długość [mm] | 1146 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 5050063100495 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 179,0 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| nr EAN | 5050063241754 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| dla numeru OE | 18FL450 |
| nr EAN | 5050063279436 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 24FL600 |
| nr EAN | 5050063279481 |

| Długość 1 [mm] | 290 |
| nr EAN | 4047023136787 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 668 |
| nr EAN | 3165141092134 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica 1 [mm] | 55 |
| nr EAN | 3165141830484 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1145 |
| nr EAN | 3165141093285 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 151 |
| Wysokość [mm] | 39,5 |
| nr EAN | 3165143597231 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023215598 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1150 |
| nr EAN | 3165143164846 |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024115439 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024277731 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047023469182 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024558588 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275200 |

| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275262 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047026347456 |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 Meet |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 Meet |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ni125 GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RA8MCX4 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 3 |
| nr EAN | 4044197450015 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ni125 GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | EON10 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197455720 |

| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 174 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 24,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,6 |
| nr EAN | 4044197725410 |

| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 35,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4,3 |
| nr EAN | 4044197758555 |

| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| Wysokość 1 [mm] | 59 |
| Średnica 1 [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 60 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| nr EAN | 4044197763320 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET1 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906703 |

| Ciężar [kg] | 0,053 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 665 |
| nr EAN | 4010858530105 |

| Ciężar [kg] | 0,103 |
| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1150 |
| nr EAN | 4010858520854 |

| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 0,889 |
| nr EAN | 4010858579296 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 233 |
| Szerokość [mm] | 182 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| nr EAN | 3358966525387 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 16 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960554369 |

| Długość [mm] | 318 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 8021787536676 |

| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 8021787040159 |

| Średnica [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Masa [g] | 38 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 600/450 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 258 |
| nr EAN | 8717613054598 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 600/450 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 240 |
| nr EAN | 8717613054994 |

| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Masa [g] | 50 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613047033 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 180,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4027816278740 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4027816134060 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025