
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,320 |
| dla numeru OE | LF10-14-302A 9B |
| nr EAN | 5050063521184 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 188,0 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,380 |
| dla numeru OE | LF5013Z40A |
| nr EAN | 5050063522518 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 95 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,330 |
| dla numeru OE | S550-14-302 9A |
| nr EAN | 5050063133851 |

| Długość [cal] | 14 |
| Długość [mm] | 350 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,056 |
| nr EAN | 5050063279528 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 19CH480 |
| nr EAN | 5050063279214 |

| Długość [cal] | 19 |
| Długość [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| dla numeru OE | 19FL480 |
| nr EAN | 5050063279443 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,160 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 24CH600 |
| nr EAN | 5050063279252 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 24FL600 |
| nr EAN | 5050063279481 |

| Długość [cal] | 24 |
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279368 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143614013 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2285 |
| nr EAN | 3165143350171 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328365 |

| Długość 1 [mm] | 350 |
| nr EAN | 4047024699250 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 4047024713208 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4047024810372 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025782173 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica 1 [mm] | 61,5 |
| Średnica 2 [mm] | 76500 |
| nr EAN | 4047024739772 |

| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 28,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,9 |
| nr EAN | 4044197759545 |

| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 61,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197763207 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RES8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,2 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551163724 |

| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | CET17P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197907021 |

| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2285 |
| nr EAN | 4010858540098 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 105 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,126 |
| nr EAN | 3358960536396 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787024678 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 232 |
| nr EAN | 8809002447361 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 103 |
| nr EAN | 4975793510431 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028360 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 291 |
| nr EAN | 8717613028438 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524292 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524360 |

| Długość [mm] | 236 |
| Szerokość [mm] | 96 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| Masa [g] | 100 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613112106 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445761 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089728 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | MB 229.5 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C937-A |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Ciężar [kg] | 3,59 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011416 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1 |
| Specyfikacja | ACEA A5/B5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | ILSAC GF-3 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-4 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-C |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,52 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011522 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 229.5 |
| Specyfikacja | MB 229.3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-01 |
| Specyfikacja | ACEA A3/B4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 502 00/505 00 |
| Specyfikacja | VW 502 00 |
| Specyfikacja | VW 505 00 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C937-A |
| Specyfikacja | Porsche A40 |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Ciężar [kg] | 0,979 |
| dla numeru OE | - |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011409 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608035325 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 187 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 5904608031136 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 102 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| nr EAN | 5904608803122 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2285 |
| nr EAN | 5414465356360 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633825 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750225 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 251 |
| Szerokość [mm] | 104 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| nr EAN | 4030776030129 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 274 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 4030776013955 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 4030776011685 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026