
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 8427769032943 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,370 |
| nr EAN | 5050063521160 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 179,0 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,360 |
| dla numeru OE | YF0913Z40 |
| nr EAN | 5050063522457 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 283 |
| Szerokość [mm] | 193,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| nr EAN | 5050063525168 |

| Długość [mm] | 2102 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063102062 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,108 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279207 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| dla numeru OE | 18FL450 |
| nr EAN | 5050063279436 |

| Długość [cal] | 18 |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279313 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279221 |

| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279337 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087567 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143613924 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2100 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| nr EAN | 3165141012156 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024052529 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 250 |
| nr EAN | 4047025363877 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025647588 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226,51 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0720 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C4 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | GM (General Motors) |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |
| Specyfikacja | ILSAC GF-6 |

| Dopuszczenie przez producenta | Chrysler MS 6395 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C5 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN Plus |
| Specyfikacja | ILSAC GF-5 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RES9PYP4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519206 |

| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,6 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197762941 |

| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | CET17P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197907021 |

| Odstęp elektrod | 1,2 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RES9WYPB5 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 9,525 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,54 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,54 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551011995 |

| Ciężar [kg] | 0,212 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2100 |
| nr EAN | 4010858477011 |

| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1973 |
| nr EAN | 4010858548162 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507768 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507867 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 151 |
| nr EAN | 8809002447095 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 8809002447415 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 45 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0042511046191 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 44 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445853 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445761 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089728 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608015327 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| nr EAN | 5904608021120 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1973 |
| nr EAN | 5414465356643 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2100 |
| nr EAN | 5414465356728 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292664 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 4030776013948 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| nr EAN | 4029416216931 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2100 |
| nr EAN | 4005108584144 |

| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001275612 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025