
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
| nr EAN | 4044197763153 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 15 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| nr EAN | 8427769112270 |

| Wysokość [mm] | 50,5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 236,0 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 187,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294511203417 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ni125 GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | EON2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519015 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515154 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| załączony adapter | CR5078, CH19 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4044197673148 |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
| nr EAN | 4044197763153 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906727 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RC11WYPB4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,382 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,032 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551010561 |

| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Długość [mm] | 758 |
| nr EAN | 4010858778477 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 760,0 |
| nr EAN | 8021787510966 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 40 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 40 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,5 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Nylon |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248050309 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608006295 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 186 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 244 |
| nr EAN | 5904608002068 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 11,9 |
| Długość [mm] | 793 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 803 |
| Kąt [°] | 36 |
| nr EAN | 5412571003949 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300461329 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 4030776006537 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
| Kolor | czarny |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| nr EAN | 4029416096700 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558730000 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 185 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 241 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 185 |
| nr EAN | 4011558113209 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558504439 |

| Średnica [mm] | 76,7 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wysokość 1 [mm] | 84,5 |
| Średnica 1 [mm] | 74 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074002803 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295011836 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295136232 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115169 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061805748 |

| Długość [mm] | 825 |
| nr EAN | 7316573391531 |

| Masa [g] | 80 |
| Szerokość 1 [mm] | 11,9 |
| Długość [mm] | 758 |
| nr EAN | 3413521281006 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276425785724 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750036 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026