
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| nr EAN | 5050063229240 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235,0 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Ciężar [kg] | 0,1036 |
| nr EAN | 5050063237078 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 161 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 21,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 47,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego | 54,2 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego | 62,2 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 05L 115 562 A |
| nr EAN | 5057746270094 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1030 |
| nr EAN | 3165143170908 |

| Długość 1 [mm] | 330 |
| nr EAN | 4047024875210 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047025144681 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275200 |

| Długość 1 [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275279 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 253,5 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047025524605 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047025528467 |

| Ciężar [kg] | 0,111 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1033 |
| nr EAN | 4010858521608 |

| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 176,5 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 650/450 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 312 |
| nr EAN | 8717613054796 |

| Długość [mm] | 1030 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,105 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4027816289135 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 0,961 |
| dla numeru OE | SAE 5W-30 LLP |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329459 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | VW 504 00/507 00 |
| Specyfikacja | MB 229.51 |
| Specyfikacja | ACEA C3 |
| Specyfikacja | BMW Longlife-04 |
| Specyfikacja | VW 504 00 |
| Specyfikacja | VW 507 00 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816329466 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 235,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,225 |
| nr EAN | 4027816390480 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235,0 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Ciężar [kg] | 0,1036 |
| nr EAN | 4027816484653 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW DCTF-2 |
| Specyfikacja | VW TL 52529-C |
| Ciężar [kg] | 0,835 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816497004 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 137 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| Ciężar [kg] | 0,080 |
| dla numeru OE | 0GC 325 183 A |
| nr EAN | 4054224073421 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 161 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 21,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 47,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego | 54,2 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego | 62,2 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 05L 115 562 A |
| nr EAN | 4054224757598 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 176,5 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 5904608061393 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5904608903112 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 176,5 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5904608071392 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5904608803115 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1028 |
| nr EAN | 5414465352768 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4030776040906 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4030776042429 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4030776047035 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 47 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 21 |
| Wysokość [mm] | 148 |
| nr EAN | 4030776066463 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 137 |
| nr EAN | 4030776059618 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4009026933169 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4009026931486 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 62 |
| nr EAN | 4009026930168 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Strefy klimatyczne | dla zimnych klimatów |
| Wysokość [mm] | 71 |
| nr EAN | 4009026930175 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| nr EAN | 4009026962633 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 253 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 62 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Strefy klimatyczne | dla zimnych klimatów |
| Wysokość [mm] | 71 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 4011558028695 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 4011558028725 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 4011558026776 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 4011558026745 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 4011558058401 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 105 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55 |
| nr EAN | 4011558071240 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 5901619595206 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 292 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 5902659700940 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026