
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Średnica 3 [mm] | 54,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 3286061763697 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 5050063321098 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Ciężar [kg] | 0,322 |
| dla numeru OE | 17801-45020 |
| nr EAN | 5050063322224 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134245 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087529 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 3165141087543 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica 1 [mm] | 53 |
| nr EAN | 3165141046687 |

| Długość [mm] | 850 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181036 |

| Długość [mm] | 975 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141180237 |

| Długość [mm] | 810 |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141182613 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN11YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 6 |
| Opór do [kOhm] | 15 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874516656 |

| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 53,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 61 |
| nr EAN | 4044197763047 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960496942 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960331366 |

| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 8021787506686 |

| Szerokość [mm] | 13,0 |
| Długość [mm] | 850,0 |
| nr EAN | 8021787513455 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 4027816271499 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| nr EAN | 5904608005724 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 800 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 815 |
| nr EAN | 5412571000948 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 850 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 865 |
| nr EAN | 5412571000962 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 975 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 985 |
| nr EAN | 5412571000498 |

| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300317435 |

| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300398908 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 4030776033465 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 76,2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| nr EAN | 8033001061857 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4''-16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Rodzaj zaworu | Zawór ograniczający ciśnienie |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242652528 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 71 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Średnica 3 [mm] | 54,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| nr EAN | 4009026601969 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 4011558759308 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558514872 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Masa [g] | 94 |
| Szerokość 1 [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3413521206566 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 430 |
| Długość [cal] | 17 |
| odpowiedni adapter | A5 + H |
| załączony adapter | A5 , H |
| Ciężar [kg] | 0,164 |
| nr EAN | 3276425741119 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | A5 + H |
| załączony adapter | A5 , H |
| Ciężar [kg] | 0,164 |
| nr EAN | 3276425741133 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425755413 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860421 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026