
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515659 |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| nr EAN | 4044197763146 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 166 |
| nr EAN | 8809002447101 |

| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 183 |
| nr EAN | 8809002447118 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524261 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 273 |
| nr EAN | 4975793524278 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| nr EAN | 4041248004968 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| nr EAN | 5904608000651 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 5904608005687 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 975 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 990 |
| nr EAN | 5412571001013 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 938 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 948 |
| nr EAN | 5412571000733 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 913 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 923 |
| nr EAN | 5412571000801 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 925 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 940 |
| nr EAN | 5412571000993 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 11,9 |
| Długość [mm] | 1010 |
| nr EAN | 5412571004007 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 1075 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 1090 |
| nr EAN | 5412571013016 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292688 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 4030776003451 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 4030776020175 |

| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 925 |
| nr EAN | 4005108991003 |

| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 990 |
| nr EAN | 4014870128418 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 2 |
| nr EAN | 4009026007112 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość całkowita [mm] | 333,0 |
| Szerokość [mm] | 241 |
| nr EAN | 4009026084373 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 81 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 2 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,1 |
| nr EAN | 4011558709204 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 4011558154509 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766922 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 5903766366364 |

| Szerokość [mm] | 242 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 335 |
| nr EAN | 4040074046838 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109595 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901583960420 |

| Długość [mm] | 325 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338607 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| nr EAN | 3286061619840 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 3286061747208 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 26 |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4026634024997 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026