
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024115576 |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Approved for B |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | 501 01 / 505 00 VW |
| Klasa lepkości SAE | 10W-60 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 Meet |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 Meet |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� supersede |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-01 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C931-C |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-50 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Techniczny numer informacyjny | RS9PYP4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519220 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Techniczny numer informacyjny | RS8WYPB5 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,1 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,1 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551010554 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 207 |
| nr EAN | 8809002447125 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524285 |

| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Masa [g] | 282 |
| nr EAN | 4975793524353 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 40 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 930-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi Dia Queen |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA A3 |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA B4 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW Longlife-01 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 229.5 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel GM-LL-B-025 |
| Zalecenie producenta oleju | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0700 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0710 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 502 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 505 00 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97341 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 03D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17C |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IIIG |
| Zalecenie producenta oleju | Mercon |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115169 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295155981 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 4004260007669 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268385 |

| Pojemność [litr] | 20 |
| Parametr | 20L |
| Specyfikacja | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268392 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025